ЕКОПОІНТ - інноваційна компанія, яка надає комплексні послуги європейського рівня по збору, транспортуванню та утилізації твердих побутових відходів.

Основні напрями діяльності компанії Екопоінт – організація системи надання логістичних послуг з вивезення ТПВ, проектування та здійснення поглибленої переробки ТПВ, надання місцевим органам самоврядування допомоги та консультаційних послуг в проектуванні та будівніцтві сучасних полігонів.

Будучи заснована в 2012 році, компанія вже встигла напрацювати значний досвід в галузі управління ТПВ і має в активі надійну команду професіоналів, які готові оперативно реагувати на нові вимоги ринку та кваліфіковано вирішувати завдання будь-якої складності.

Стратегія ЕКОПОІНТ - впровадження в Україні сучасної інноваційної системи замкненого циклу управління відходами, що дозволить зменшити екологічне навантаження на природне навколишнє середовище, покращити санітарний стан міст, а також економити природні та енергетичні ресурси завдяки використанню вторинної сировини.

Місія ЕКОПОІНТ - «Зробимо Україну чистою!»

На сьогоднішній день ЕКОПОІНТ - національний лідер впровадження інноваційних технологій у сфері управління твердими побутовими відходами в Україні. Прихильність до інновацій та оптимального використання ресурсів (природних, часових, трудових) - одна з найбільш характерних рис організації. Компанія послідовно керується цими принципами на всіх етапах своєї діяльності - від управління внутрішніми бізнес-процесами до надання послуг споживачам.

ЕКОПОІНТ сьогодні - це:

Лідерство на ринку

Доля ринку компанії з вивозу ТПВ за результатами 2012 року, сягає 5%.

Сучасний парк інноваційних спеціалізованих автомобілів

Автомобілі «Mercedes», «Ford» відповідають екологічним стандартам «Євро2» та «Євро3», здатні працювати з будь-якими ТПВ.

Інноваційні логістичні рішення

Супутникова система навігації,  до якої підключено кожен автомобіль, допомагає нам постійно контролювати високу якість послуг та оперативно реагувати на складні дорожні ситуації. Впроваджена CRM-система, яка забезпечує управління маршрутами та відносинами з клієнтами, робота компанії організована з застосуванняямзастосовуються новітні рішення в сфері IT-технологій.

Сучасний контейнерний парк

Всі євроконтейнери ЕКОПОІНТ виготовлені в країнах ЄС, з використанням вторинної сировини, мають привабливий вигляд і зручні для використання.

Висококваліфікований персонал

Соціальна  відповідальність

Впровадження програм з просування проекту роздільного збирання відходів серед населення країни, в тому числі освітні програми для дітей, школярів та студентів.Участь та підтримка екологічних проектів та заходів.Участь у ініціативі ООН «Прямуй на зелене!» («Go Green!») та власні регіональні екологічні ініціативи, спрямовані на захист навколишнього середовищ.