Екопоінт - інноваційна компанія, яка надає комплексні послуги європейського рівня по збору, транспортуванню та утилізації твердих побутових відходів.

Працюючи з 2012 року, компанія встигла напрацювати значний досвід в галузі управління ТПВ і має в активі надійну команду професіоналів, які готові оперативно реагувати на нові вимоги ринку та кваліфіковано вирішувати завдання будь-якої складності.

Робота компаній групи Екопоінт в першу чергу направлена на збереження екології, на недопущення та зменшення шкідливого впливу відходів на навколишнє середовище. Стратегія, з якою Екопоінт прийшла на ринок твердих побутових відходів України, спрямована на зміну застарілої системи управління відходами, зміну відношення до поводження з відходами населення, комерційних і державних підприємств, комунальних установ, муніципалітетів. Перегляд поглядів на поводження з відходами є фундаментальною ланкою комплексної замкнутої системи управління відходами, що включає роздільний збір, транспортування, переробку з подальшим використанням у виробництві, безпечну утилізацію залишків.

Загальноприйнята традиційна та інноваційна Екопоінт схеми поводження з ТПВ в Україні