Корпоративна культура

Розвинена корпоративна культура - це те що пов'язує співробітників воєдино, змушує і мотивує їх працювати в нашій компанії згідно з прийнятими правилами. У компанії сформовано культурний простір, корпоративна культура У ЕКОПОІНТ - визнані правила поведінки і управління в компанії.

Ділова репутація та етика компанії

У веденні бізнесу ми орієнтовані на довіру з боку всіх зацікавлених сторін: акціонерів, персоналу, суспільства, споживачів і постачальників.

Бізнес компанії

Діяльність компанії безпосередньо пов'язана з поліпшенням екологічної ситуації в країні. В компанії розроблені екологічні програми націлені на зниження впливу діяльності компанії на забруднення навколишнього середовища.

Екологічні ініціативи та підтримка екологічних акцій

Щорічна участь підприємств компаній, в екологічних акціях, що проводяться в містах України як організатора і спонсора. Підтримка екологічних проектів, рухів, об'єднань і т.п.

Соціальний захист співробітників

Забезпечення безкоштовного медичного страхування та страхування від нещасних випадків для співробітників компанії

Освіта персоналу

Корпоративне навчання, регулярне відвідування співробітниками і топ менеджментом профільних семінарів і тренінгів в Україні та за кордоном, відвідування кращих галузевих підприємств Україні.