Основу автопарку ЕКОПОІНТ складають сміттєвози із заднім завантаженням марок «Мersedes-Веnz Axor 3028» (трьохосні) з об'ємом кузова 22 м3 і «Ford Cargo» (трьохосні) з об'ємом кузова 21 м3. У числі іншої техніки компанія використовує двохосні авто із заднім завантаженням («Мersedes-Веnz»), навісне обладнання виробництва «EFE» (Туреччина), «Zoller» (Німеччина).

Ця техніка призначена для вивезення змішаних ТПВ та роздільно зібраних відходів в багатоповерховому житлі, комерційному секторі.

Для приватного сектору призначені автомобілі з об'ємом кузова 15 м3. Переваги: навісне обладнання об'ємом 22 м3 і 15 м3 дає можливість збирати і транспортувати ТПВ в обсязі 77 м3 і 55 м3, відповідно. В умовах морозних зим ці автомобілі зарекомендували себе як безвідмовна техніка.

Для вивезення негабаритних відходів, опалого листя використовуються автомобілі типу «мультиліфт» на базі шасі «Мersedes-benz Actros 3340», пристрої для підйому кузова німецької фірми «Майлер». Переваги: наявність змінного кузова об'ємом 25 м3 і 35 м3 дозволяє ефективно використовувати техніку. Один автомобіль може обслуговувати декілька кузовів.

Для обслуговування контейнерів типу “дзвін” використовуються автомобілі типу «мультиліфт» з маніпулятором німецької фірми “Palfinger” на базі шасі «Мersedes-benz Actros 3340» з пристроєм для підйому кузова німецької фірми «Майлер». Для перевантаження ТПВ використовуються автомобілі типу «мультиліфт» на базі шасі «Мersedes-benz Actros 3340», пристрої для підйому кузова німецької фірми «Майлер» і «Мersedes-benz Actros 3340» з напівпричепами німецької фірми «Schwarzmuller».

Завантаження сміття здійснюється колісними навантажувачами виробництва «Caterpillar» і «Manitou». Переваги: використання перевантаження дозволяє зменшити транспортне плече і більш оптимально використовувати автомобілі в межах міської межі. До місця утилізації ТПВ доставляються великогабаритним транспортом.

Перевантажувальні станції є невід’ємною ланкою у ланцюгу ефективного управління відходами та ефективної логістики. Станції скорочують логістичне плече від точки збору відходів до полігону, – з цією метою їх розташовують на території міста, у напрямку полігону. За рахунок скорочення кількості «холостих» маршрутів зменшується навантаження на дороги міста. За рахунок вилучення вторинної сировини з ТПВ безпосередньо на станції і на сортувальному комплексі, зменшується кількість відходів, що підлягає захороненню на полігоні.

Для більш ефективного управління логістикою Компанія ЕКОПОІНТ розробила і впровадила ряд програмних рішень. В автоматичному режимі формуються маршрути,в режимі on-line можна вносяться зміни до маршрутних завдання для екіпажів, відстежується факт виконання маршрутних завдань, контейнерний парк і його переміщення з адресною прив'язкою кожного контейнера, формуються різного роду звіти.Для вирішення транспортних завдань будь-якої складності та застосування ефективних логістичних рішень використовується супутникова система навігації GPS, що встановлюється на кожен автомобіль задіяний в процесі вивозу і перевантаження. Система дозволяє в режимі on-line відслідковувати процес і контролювати якість наданих послуг з вивезення ТПВ.