«Екопоінт» – клієнтоорієнтірованая компанія, яка працює 365 днів в році, 24 години в добу. На основі індивідуального підходу наші фахівці розробляють для кожного клієнта оптимальний графік обслуговування, пропонують найбільш раціональні рішення по вибору клієнтського пакету і форми власності контейнерів.

Ми пропонуємо комерційним і державним підприємствам, житлово-комунальним установам, а також приватним домогосподарствам наступні послуги:

1. Вивіз твердих побутових відходів для: 

– багатоповерхового житла, 
– приватного сектора, 
– комерційного сектора, 
– бюджетного сектора.

2. Роздільний збір твердих побутових відходів для:

– багатоповерхового житла, 
– приватного сектора, 
– комерційного сектора, 
– бюджетного сектора.

3. Вивіз відходів негабаритів.

4. Сортування твердих побутових відходів. 

Будучи системним оператором, що пропонує комплексні високоякісні послуги на основі єдиного стандарту, Екопоінт є ідеальним партнером для мережевих компаній, підприємств національного масштабу з широкою філіальною мережею.

Однією із завершальних ланок повного циклу управління твердими побутовими відходами є виділення з відходів корисних компонентів, які можуть бути використані як вторсировина. Екопоінт здійснює цю операцію на базі власних мобільних сортувальних ліній та сортувального заводу в Києві.

Ми виділяємо корисні матеріали, пресуємо їх і  пакуємо по наступних основних типах:

  • стекло
  • ПЕТ
  • алюмінієві банки
  • метал
  • макулатура.

Для підвищення  цінності вторинної сировини деякі типи відібраних матеріалів проходят досортіровку  по компонентам, наприклад, стекло і ПЕТ - за кольором.