Екопоінт розглядає логістичну складову як основу надання якісних послуг з вивезення ТПВ. Компанія має досвід організації системи вивезення відходів в умовах різних населених пунктів, володіє прогресивними програмними рішеннями, технічними засобами та кваліфікованим персоналом. Завдяки комплексному підходу до організації логістичної складової, ми забезпечуємо якісне та перебійне надання послуги.

Пропонуємо вивезення твердих побутових відходів для:

  • багатоповерхового житла,  
  • приватного сектора,
  • комерційного сектора,    
  • бюджетного сектора.

Замовляючи цю послугу, клієнти можуть вибрати один з наступних пакетів:

«Контрактне обслуговування» - вивіз твердих побутових відходів на регулярній основі, згідно із затвердженим графіком обслуговування. Виходячи з потреб клієнта, наші фахівці розроблять оптимальний графік обслуговування території і розрахують необхідний контейнерний парк. Після підписання контракту клієнтові доставлять контейнери об'ємом 1,1 м3, і наша компанія почне обслуговувати територію.

«Обслуговування за замовленням». Практика управління відходами показує, що залежно від сезону об'єм і склад твердих побутових відходів міняється. Тому можуть виникати проблеми з вивозом і утилізацією відходів, які не передбачені умовами контракту, що діє. В цьому випадку можливо замовити додатковий вивіз твердих побутових відходів, відходів після великих корпоративних, спортивних заходів, акцій і так далі
.

«Приватний будинок» - вивіз сміття з території приватного сектора міста і приміської зони.